organizace akcí

MATURITNÍ PLESY | FIREMNÍ AKCE | TISKOVÉ KONFERENCE

MATURITNÍ PLESY...

Postaráme se o nezapomenutelný zážitek, kompletní přípravy, organizaci, kvalitní fotky, maturitní video a mnohem více!

co zajišťujeme?

MODERÁTORA

DJ/KAPELY

PROGRAM A ORGANIZACI

BARMANA

FOTOGRAFY

KAMERAMANY

ZVUKAŘE

OSVĚTLENÍ

FOTOKOUTEK

PROJEKCI

OZDOBENÍ SÁLU

STÁNKOVÝ PRODEJ

NÁVRH ŠERP

NÁVRH PLAKÁTŮ, LÍSTKŮ, POZVÁNEK |

PŘÍSPĚVEK NA FINANCOVÁNÍ

faq

Naše společnost s maturanty dohodne nejdříve podmínky a požadavky skrz maturitní ples (obsah a počet služeb, které poskytneme). Na základě předem sjednané domluvy vytvoříme předběžnou cenovou nabídku. Poté zpoačneme s přípravami. Maturanti si mohou některé z minoritních služeb zařídit sami, ovšem kouzlem této akce je komplexní zajištění všech služeb jakožto „maturitní ples na klíč“. Nutností této akce je tudíž převezmutí kompletní organizace a zpracování maturitního plesu.

Akce se vztahuje na všechny maturanty, kteří plánují oficiální maturitní ples.

Naše společnost nabízí možnost zařízení příspěvku na financování maturitního plesu. Máme stálé sponzory, kteří pomáhají plnit mladým lidem sny. Celá tato záležitost probíhá s dostatečným předstihem po probrání budgetu, vize maturantů a předložení naší cenové nabídky. Na základě tohoto výsledku předložíme možné návrhy.

Naše společnost připravuje daný počet maturitních plesů. Pokusíme se vyhovět maximálně s vhodným termínem, ovšem je nutné vybírat z termínů, které poskytneme.

Jsme schopni sehnat mediálně známé moderátory na přání maturantů, samozřejmě s ohledem na jejich čas a rozpočet. 

Sháníme známé kapely/dj, samozřejmě s ohledem na jejich čas a rozpočet maturantů. V naší společnosti máme také kapely, které máme pod agenturou a hrají plesový program.

S návrhem programu můžeme pomoci, nebo jej navrhnout sami, ovšem také můžeme striktně dodržet po domluvě (co je reálné) návrh předaný maturanty. Tento návrh pak zrealizujeme do té nejlepší podoby. Náš tým se stará též o plynulost chodu programu a o kvalitní organizaci skrz např. vstupenky, bezpečnost a technickou část maturitního plesu.

Pod naší společnost spadá několik barmanů, kteří objíždějí tyto akce a postarají se o alkoholické i nealkoholické nápoje.

Na naše akce jezdíme s jedním či dvěma fotografy z našeho týmu (v závislosti na požadavcích maturantů), kteří fotí profesionální fotky, které jsou pak i upravovány. 

Na naše akce jezdíme s jedním či dvěma kameramany z našeho týmu, kteří natočí maturitní ples (buď celou akci, nebo umělecké video z akce s nejdůležitějšími momenty, nebo obě videa – vše se odvíjí podle vize maturantů)

Na naše akce jezdíme s externím zvukařem, obrovským profesionálem (špičkou ústeckého kraje). Tento zvukař rovněž zajišťuje se svým týmem profesionální osvícení.

Postaráme se buď podle představy maturantů, nebo podle tématu, na kterém se s maturanty shodneme. Vše se samozřejmě odvíjí od předem dohodnutého rozpočtu. Náš tým poté předloží návrh, vše vyrobí či sežene s předstihem a před akcí nainstaluje za pomoci našeho týmu či pomocníků vybraných ze školy maturantů, kteří projdou naším menším proškolením.

Na fotokoutek máme externistu, který zajišťuje focení s mnoha vtipnými kulisami. Fotky poté zašleme v rámci odkazu ke stažení.

V rámci projekce promítneme maturantům videa, fotky či seznam sponzorů.

V rámci našeho pilotního projektu zařídíme pro váš maturitní ples výborný stánkový prodej s drobným občerstvením či i teplými jídly. Vše opět v závislosti na vizi maturantů.

Naše společnost též navrhne předem plakáty, návrhy lístků a pozvánek a předem podle dohody či dle tématu připraví a nechá vyhotovit šerpy či merch pro maturanty.